Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Kontynuacja warsztatów online z października 2020 r. (19 stycznia odbędzie się już IV edycja), podczas których odkryjemy przed Tobą kolejne tajemnice Excela . Przekonasz się, iż nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Pokażemy Ci, jak w łatwy i szybki sposób znaleźć informacje odnośnie produktów i serwisów zgromadzone w raporcie Cisco Icebreaker, a przy okazji i w innych raportach. Ale oczywiście nie tylko. Jeśli nie brałeś udziału w poprzednich warsztatach, nie szkodzi. Bez problemu możesz dołączyć teraz.

Będzie bardzo interesująco i praktycznie.

Raport Cisco Icebreaker zawiera wszystkie niezbędne informacje dla optymalizacji współpracy z klientami poprzez efektywne zarządzanie umowami serwisowymi oraz porządkowanie i planowanie modernizacji install base. Pozwala także maksymalizować zwroty za sprzedaż serwisów Cisco wypłacane przez producenta.

Nasz trener, Krzysztof Gerłach (analityk finansowy), pokaże między innymi, jak w prosty sposób tworzy się tabele przestawne, dzięki którym z ogromu danych dostępnych w raporcie można wybrać właściwe dane do współpracy z klientem. Przygotował też kolejne ciekawe zadania do wykonania przez Uczestników.

Udział i rejestracja
Warsztaty są dedykowane wyłącznie Partnerom Biznesowym. Udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza. Rejestracje będą weryfikowane i zostaną potwierdzane przez Tech Data w dn. 18 stycznia. Wtedy też zostanie przesłany link do sesji online.

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Prowadzący

Krzysztof Gerłach, analityk finansowy

Szczegóły

Data:
19.01.2021
Czas:
10:30 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Tech Data

Inne

Rodzaj wydarzenia
Webinar
Producent
Cisco
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
Services, Usługi

Miejsce

Online