Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Chcesz poznać prosty i szybki sposób na znalezienie interesujących Cię informacji dotyczących produktów i serwisów zgromadzonych w raporcie Cisco Icebreaker, ale nie tylko w tym raporcie? Dobrze trafiłeś. Przybliżymy go podczas tych warsztatów stanowiących kontynuację wydarzenia z kwietnia. Dowiesz się także, jak tworzyć tabele przestawne, dzięki którym z ogromu danych dostępnych w raporcie Cisco Icebreaker oraz w innych podobnych raportach możesz wybrać właściwe dane na przykład do współpracy z klientem.

Jeśli nie brałeś udziału w poprzednich warsztatach, nie szkodzi. Bez problemu możesz dołączyć teraz. Będzie bardzo interesująco i praktycznie.

O Cisco Icebreaker
Raport Cisco Icebreaker zawiera wszystkie niezbędne informacje dla optymalizacji współpracy z klientami poprzez efektywne zarządzanie umowami serwisowymi oraz porządkowanie i planowanie modernizacji install base. Pozwala także maksymalizować zwroty za sprzedaż serwisów Cisco wypłacane przez producenta.

Uwaga: Partnerom Biznesowym, którzy wezmą udział w warsztatach, zostanie przesłany link do quiz, a prawidłowe odpowiedzi – pierwsze 6 – będą premiowane zestawem gadgetów (butelka na wodę, płyn antybakteryjny, maseczka ochronna).

Udział i rejestracja
Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza. Rejestracje będą potwierdzane przez Tech Data. Link do sesji online zostanie przesłany w dn. 22 lipca.

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Prowadzący

Krzysztof Gerłach

Szczegóły

Data:
24.07.2020
Czas:
10:00 - 11:30
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Tech Data
Telefon:
+48 601 814 489
Email:
renata.nita@techdata.com
Strona internetowa:
https://pl.techdata.com

Inne

Rodzaj wydarzenia
Webinar
Producent
Cisco
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
Analityka

Miejsce

Online