Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Rok 2020 jest bezprecedensowy i zmienił nas jako społeczeństwo, nasze firmy i to, jak funkcjonuje rynek.

IBM zgromadził grupy ekspertów – klientów, przedstawicieli rządu, naukowców, programistów, partnerów biznesowych, instytucje akademickie, agencje zdrowia i swoich pracowników, aby wspólnie wypracować nowe metody wykorzystania danych, technologii, wiedzy badaczy i naukowców w dzisiejszych realiach. Efektami tej pracy chce się podzielić we wrześniu, podczas trzeciej już edycji Think Digital Summit Poland – najważniejszego wydarzenia organizowanego przez IBM Polska, na które co roku są zapraszani światowej klasy wizjonerzy, naukowcy, liderzy biznesowi i innowatorzy.

Goście zaproszeni przez IBM opowiedzą o najważniejszych trendach – o tym, jak wykorzystywać dane i sztuczną inteligencję, z wykorzystaniem odpowiedniej infrastruktury i rozwiązań w chmurze, przy zachowaniu bezpieczeństwa i zapewnieniu ciągłości działania organizacji.

Przedstawią też, jak w efektywny sposób pokonać drogę do pełnego wykorzystania możliwości chmury (Journey to Cloud), jak w mądry sposób rozwijać swój biznes dzięki technologiom (Building Smarter Business) oraz jak możemy właśnie dzięki nim czynić dobro dla społeczeństwa (Good Tech).

Od naukowców i młodych innowatorów po artystów i dyrektorów generalnych – prelegenci zaproszeni przez IBM zwracają uwagę na najnowsze innowacje w różnych branżach, a także pokazują, co dalej i jak można je wdrożyć i czerpać korzyści.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prowadzący

Szczegóły

Start:
16.09.2020 @ 10:00
Koniec:
17.09.2020 @ 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Inne

Producent
IBM
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
AI, Cloud