Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Pierwsze takie spotkanie z Tech Data i Cisco ze StandUp na pierwszym planie. Mistrzem ceremonii będzie Karol Modzelewski, komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek i człowiek renesansu w jednej osobie.

Podczas spotkania, poza występem Karola Modzelewskiego, będziecie okazja zobaczyć się z całym zespołem Cisco w Tech Data. Zaplanowaliśmy też krótki przegląd technologii Cisco. A na zakończenie, jako wisienka na torcie – odbędzie się 15-minutowy panel dyskusyjny z Karolem Modzelewskim (to dla chętnych).

Udział i rejestracja
StandUp w sieci z Tech Data i Cisco jest dedykowany Partnerom Biznesowym (2 tier Partners). Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Ilość miejsc mamy ograniczoną. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracje potwierdzimy w dn. 18 czerwca. Wtedy też prześlemy dane niezbędne do zalogowania się na spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prowadzący

Zespół Cisco w Tech Data oraz Karol Modzelewski

Szczegóły

Data:
22.06.2020
Czas:
15:00 - 16:30
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Tech Data
Telefon:
+48 601 814 489
Email:
renata.nita@techdata.com
Strona internetowa:
https://pl.techdata.com

Inne

Rodzaj wydarzenia
Webinar
Producent
Cisco
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
Bezpieczeństwo, Collaboration, Cyberbezpieczeństwo, Cyfrowe miejsce pracy, Email protection, Networking, Przełączniki, SD-WAN, Services, Sieci bezprzewodowe, SMB, Software, Unified Communications, Urządzenia mobilne, Zabezpieczenie sieci, Złośliwe oprogramowanie

Miejsce

Online