Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Spotkanie organizowane juz po raz dwunasty, ponownie online, podczas którego nie zabraknie miejsca na odświeżenie wiedzy o wspólnej ofercie Cisco i Tech Data (są nowości!) oraz rozmowy o biznesie. Prelegentami będą specjaliści z Cisco i Tech Data.

Po zakończeniu części merytorycznej zaplanowaliśmy warsztaty „Zdrowy Kręgosłup”, podczas których poznasz proste sposoby, szybkie ćwiczenia oraz sprytne wskazówki: jak siedzieć wygodnie i zdrowo, jak wykorzystywać krótkie, kilkuminutowe przerwy w pracy, jak szybko rozluźniać spięte mięśnie, jak zregenerować zmęczone oczy. Taka nasza wspólna inwestycja w Twoje lepsze samopoczucie 😊.

Jak to miało miejsce przy okazji ostatniej edycji PANTERY, wszystko co niezbędne otrzymasz od nas przed szkoleniem. Nie zapomnimy też o drobnym poczęstunku. Pamiętaj – liczba miejsc jest ograniczona!

Spotkajmy się online 21 stycznia!

Udział i rejestracja:
PANTERA Cisco & Tech Data Partner Roadshow (online) jest dedykowana wyłącznie 2 tier Partners. Udział jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza. Zgłoszenia zostaną potwierdzone przez Tech Data w dn. 14 stycznia 2021 roku i wtedy też przestanie być aktywny formularz rejestracyjny.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Agenda

10:00
Powitanie, przedstawienie zespołu Cisco w Tech Data - Grzegorz Górniak, Cisco Business Unit Manager, Tech Data

10:30
Rozwiązania Cisco dla SMB – Cisco Business oraz Meraki GO - Adam Kublik, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data

11:45
Przerwa

11:50
Cisco SecureX – one dashboard to rule them all - Mateusz Trójczak, Security Consulting Systems Engineer, Cisco

12:50
Przerwa

13:00
Nowości i zmiany w Cisco Collaboration - Leszek Górny, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data

14:00
Warsztaty "Zdrowy Kręgosłup"

Prowadzący

Grzegorz Górniak, Cisco Business Unit Manager, Tech Data; Adam Kublik, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data; Mateusz Trójczak, Security Consulting Systems Engineer, Cisco; Leszek Górny, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data

Szczegóły

Data:
21.01.2021
Czas:
10:00 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Tech Data

Inne

Rodzaj wydarzenia
Digital event, Roadshow
Producent
Cisco
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
Bezpieczeństwo, Cloud, Collaboration, Cyberbezpieczeństwo, Cyfrowe miejsce pracy, Infrastruktura hiperkonwergentna, Infrastruktura konwergentna, MSP, MŚP, Networking, Sieci bezprzewodowe, Software, Zabezpieczenie sieci

Miejsce

Online