Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Spotkanie organizowane już po raz trzynasty, podczas którego nie zabraknie miejsca na odświeżenie wiedzy o wspólnej ofercie Cisco i Tech Data (tradycyjnie są nowości!) oraz rozmowy o biznesie. Prelegentami będą specjaliści z Cisco i Tech Data.

Po zakończeniu części merytorycznej zaplanowaliśmy „warsztaty zdrowego odżywiania”, które poprowadzi Monika Dziemidowicz, dietetyk i dietoterapeuta TCM. Opowie, jakie zmiany zaszły w piramidzie żywienia, jak odpowiednio dobrać porę spożywania posiłków, aby nie zaburzyć zegara biologicznego, co powinniśmy jeść wiosną oraz dlaczego właśnie o tej porze roku należałoby zrobić detoks organizmu. Podzieli się ciekawostkami na temat diety długowiecznych z Okinawy w tym, że może być ona stosowana jako profilaktyka wielu chorób.

Jak to miało miejsce przy okazji ostatniej edycji PANTERY, wszystko co niezbędne otrzymasz od nas przed szkoleniem. Nie zapomnimy też o drobnym poczęstunku. Pamiętaj – liczba miejsc jest ograniczona!

Spotkajmy się online 22 kwietnia!

Udział i rejestracja:
PANTERA Cisco & Tech Data Partner Roadshow (online) jest dedykowana wyłącznie 2 tier Partners. Udział jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza. Zgłoszenia zostaną potwierdzone przez Tech Data w dn. 16 kwietnia 2021 roku i wtedy też przestanie być aktywny formularz rejestracyjny.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Agenda

10:30
Wprowadzenie

11:00
Oferta Cisco Designed Secure Remote Work

12:00
Rozwiązania Cisco Data Center dla małych firm

12:50
Przerwa

13:00
Finansowanie Cisco Capital

13:30
Nowości w ofercie serwisowej Cisco

14:00
Warsztaty zdrowego odżywiania

Prowadzący

Grzegorz Górniak, Cisco Business Unit Manager, Tech Data; Adam Kublik, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data; Mateusz Trójczak, Security Consulting Systems Engineer, Cisco; Leszek Górny, Inżynier Systemów Cisco, Tech Data

Szczegóły

Data:
22.04.2021
Czas:
10:30 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Tech Data

Inne

Rodzaj wydarzenia
Digital event, Roadshow
Producent
Cisco
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
Bezpieczeństwo, Cloud, Collaboration, Cyberbezpieczeństwo, Cyfrowe miejsce pracy, Data Center, Finansowanie, Infrastruktura hiperkonwergentna, Infrastruktura konwergentna, MSP, MŚP, Networking, Praca zdalna, Software

Miejsce

Online