Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Coraz więcej firm IT stoi w obliczu konieczności przenoszenia systemów na środowiska kontenerowe – borykając się przy tym z problemem zarządzania cyklem życia aplikacji, dodatkowo napędzanym przez coraz powszechniejszy trend do osadzania aplikacji w środowiskach chmurowych. Wymuszona zmianami w oczekiwaniach Klientów konieczność przyspieszenia i modernizacji cyklu wytwarzania kodu skutkuje koniecznością całkowitej reorganizacji pracy zespołów developerskich poprzez adaptację praktyk DevOps. Oczywiście można poradzić sobie z tymi problemami samodzielnie, jednakże znacznie bardziej efektywne jest skorzystanie z gotowych i sprawdzonych rozwiązań oferowanych przez IBM.

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowane, w jaki sposób można przezwyciężyć problemy techniczne pojawiające się podczas prób migracji klasycznie zbudowanych aplikacji na nowoczesne i lekkie serwery aplikacyjne, jak proces ten wykonać szybko i skutecznie osadzając aplikacje w kontenerach i uruchamiając je w chmurze prywatnej i publicznej.

Następnie zostanie zademonstrowane, jak można wykorzystać funkcje dostępne w IBM Cloud Pak for Applications do budowy natywnych, chmurowych aplikacji – wykorzystujących nowoczesne i popularne środowiska runtime w rodzaju Node.JS.

AGENDA

  • Synergia z IBM i RedHat
  • Dlaczego musimy modernizować aplikacje
  • Cloud Pak for Application – wstęp
  • Scenariusz modernizacji z Cloud Pak for Applications
  • Przerwa na kawę
  • Demo: Analiza aplikacji Java On-Prem
  • Demo: Modernizacja apliakcji Java do kontenerów
  • Demo: Budowa I wdrożenie aplikacji Cloud Nativ
  • Podsumowanie

Udział i rejestracja
Udziałw w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wczesniejszej rejestracji. Zgłoszenia należy przesyłać pod adres e-mail: maja.zaleska@pl.ibm.com. W zgłoszeniu należy podać: Imię, Nazwisko, Nazwę firmy, e-mail.

Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez IBM Polska Sp. z.o.o. w celu prowadzenia rejestracji na wydarzenie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez IBM można znaleźć w Polityce ochrony prywatności IBM. Rejestrując się, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś Politykę ochrony prywatności IBM. Akceptujesz Warunki rejestracji.

Prowadzący

Maciej Szulc

Szczegóły

Data:
13/11/2019
Czas:
10:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

IBM
Strona internetowa:
https://www.ibm.com/pl-pl

Inne

Rodzaj wydarzenia
Warsztat
Producent
IBM
Grupa docelowa
Klienci końcowi
Obszar
Cloud

Miejsce

IBM
ul. Krakowiaków 32
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map