Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

W czasach, gdy organizacje stale zwiększają inwestycje w rozwiązania chmurowe, aby rozwijać przedsiębiorstwa, wdrożenie chmury stało się integralną częścią optymalizacji IT. Migracja do chmury pozwala firmom na większą elastyczność oraz zapewnia szybszy dostęp do nowych zasobów i usług takich jak analiza danych czy sztuczna inteligencja.

Jednak 66% decydentów IT uważa, że migracja do chmury to spore wyzwanie. Usługi IBM w zakresie migracji do chmury pomagają w wyborze najlepszej metody migracji dla przedsiębiorstw bez względu na to do jakiego środowiska lub jakiej chmury przenoszone są aplikacje. Kompleksowe podejście IBM pozwala organizacjom przeprowadzać bezpieczne, powtarzalne i skalowalne procesy migracji do chmury.

IBM zaprasza do uczestnictwa w webinarium „Jak skutecznie migrować aplikacje do chmury”.

Udział i rejestracja
Udział w warsztacie jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Zgłoszenia należy przesyłać pod adres e-mail: kamila.lis@ibm.com, podając w treści wiadomości: imię i naziwwsko, nazwę firmy, e-mail. Link do spotkania będzie dostępny po rejestracji.

Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez IBM Polska Sp. z.o.o. w celu prowadzenia rejestracji na wydarzenie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez IBM można znaleźć w Polityce ochrony prywatności IBM. Rejestrując się, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś Politykę ochrony prywatności IBM.

Agenda

10:00
Otwarcie spotkania i przywitanie gości

10:05
Metodyka Modernizacji i Migracji Aplikacji do Chmury

10:30
Cloud Transformation Advisor - narzędzie do migracji aplikacji

10:45
Usługa PaaS czy skonteneryzowanie komponentów aplikacji- co wybrać

11:00
Platforma do uruchamiania aplikacji na IBM Cloud - Kubernetes, RedHatOpenShift

Prowadzący

Marcin Klabiński, IBM Public Cloud Sales Leader Poland & Baltics; Krzysztof Araszewicz, Client Technical Architect; Grzegorz Smółko, Application migration and modernization expert; Grażyna Dadej, CEE Public Cloud Technical Leader; Michał Kowalczyk, Public Cloud Senior Advisor

Szczegóły

Data:
30.07.2020
Czas:
10:00 - 11:25
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

IBM

Inne

Producent
IBM
Grupa docelowa
Klienci końcowi, Partnerzy biznesowi
Obszar
Cloud

Miejsce

Online