Ładowanie Wydarzenia

Opis wydarzenia

Wirtualne spotkanie, w trakcie którego ekperci IBM opowiedzą o właściwym doborze infrastruktury w chmurze dla konkretnych wymagań i przypadków użycia.

Zostaną przedstawione wybrane kryteria, które powinny być uwzględnione przy każdorazowej decyzji zakupu czy skalowania IaaS. Będzie się można dowiedzieć o backupie do chmury – kiedy ma sens i dlaczego jawi się jako tańsza alternatywa dla tradycyjnych systemów. Kolejny temat to technologia Kubernetes – eksperci IBM zwrócą uwagę na zalety tego rozwiązania, opowiedzą również o wyzwaniach konteneryzacji oraz jak im sprostać. Zaprezentują podstawowy zestaw usług dla danych, sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa i kontenerów, tak by zarządzać nimi niczym usługą za pośrednictwem IBM Cloud – z pełną widocznością wszystkich środowisk w ramach jednej konsoli.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Agenda

13:30
IaaS od IBM w pigułce

Przypadki użycia dla serwerów dedykowanych (fizycznych) oraz wirtualnych. Które procesory wybrać? Jakie usługi dodatkowe są niezbędne, a które można pominąć? Uzyskaj odpowiedzi na te i inne pytania w skondensowanej formie ściągawki, która pomoże Ci każdorazowo dokonać właściwych wyborów infrastrukturalnych.

13:55
Cloud Object Storage jako tani backup

Czy istnieje rozwiązanie, które efektywnie może zastąpić taśmy? Jak zbudować niskokosztową strategię backupu newralgicznych systemów IT przy braku kompromisów w kwestiach bezpieczeństwa i jakości.

14:20
Kubernetes w IBM Cloud - co z tymi kontenerami?

Kontenery potrafią radykalnie uprościć organizacje aplikacji, ale czy zawsze? Poznaj kilka faktów, które powiedzą Ci czego możesz się spodziewać po inwestycji w Kubernetes i technologie natywne dla chmury.

14:45
IBM Cloud Satellite - uruchamiaj usługi tam gdzie chcesz

Poznaj rozwiązanie, które zapewnia pełną widoczność aplikacji i środowisk w tym chmurowych i lokalnych) w jednej konsoli. Zobacz, jak wdrażać wspólny zestaw narzędzi programistycznych, baz danych, AI i architektur interfejsów API w środowiskach publicznych, prywatnych i brzegowych.

Prowadzący

Szczegóły

Data:
30.11.2020
Czas:
13:30 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

IBM

Inne

Producent
IBM
Grupa docelowa
Klienci końcowi, Partnerzy biznesowi
Obszar
AI, Backup, Chmura hybrydowa, Chmura obliczeniowa, Chmura publiczna, Cloud, Konteneryzacja, Uczenie maszynowe

Miejsce

Online