Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

Kolejna edycja Channel Technology Event odbędzie się w wyjątkowym i magicznym czasie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, po raz kolejny Dell Technologies spotka się z Wami wirtualnie. Dzięki temu każdy będzie mógł czuć się komfortowo i uczestniczyć w wydarzeniu z dowolnego miejsca.

Podczas spotkania zostanie podsumowany bieżący rok oraz omówione portfolio Dell Technologies pod kątem bestselerów i dobrych praktyk związanych z ich sprzedażą.

Dell Technologies ma świadomość, że dla wielu branż jest to trudny okres, dlatego chce wesprzeć jedną z nich, branżę artystyczną i jednocześnie umilić Wam przedświąteczny czas. Wszystkich uczestników wydarzenia serdecznie zapraszamy na wspólną zabawę podczas występu wyjątkowych gości specjalnych. Jakich? Niech to będzie dla Was niespodzianką, Na razie ANI MRU MRU 😉 Bądźmy tam razem, bo tego występu nie możecie przegapić! Nie zabraknie także świątecznego upominku od Mikołaja dla uczestników spotkania.

Dedykowana strona wydarzenia

ZAREJESTRUJ SIĘ

Agenda

10:00
Otwarcie wydarzenia

10:10
Infrastructure Solutions Group

10:55
Microsoft - Spełnij marzenie IT! Wdróż zdalnie komputer bez wgrywania obrazu

11:10
Client Solutions Group

11:50
Program & marketing update

12:20
Świąteczny Power Break

12:35
Quiz

12:45
Zakończenie

Prowadzący

Szczegóły

Data:
22/12/2020
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Dell Technologies

Inne

Rodzaj wydarzenia
Virtual event
Producent
Dell Technologgies
Grupa docelowa
Partnerzy biznesowi
Obszar
AI, Bezpieczeństwo, Cloud, Data Center, Data Virtualization, Digital Communication, Digital infrastructure, Infrastruktura hiperkonwergentna, IoT, Modern Data, Monitorowanie środowisk IT, MultiCloud, Pamięć masowa, Praca zdalna, SMB, Storage, Unified Communications

Miejsce

Online