Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Opis wydarzenia

W dobie pracy zdalnej dużego znaczenia nabrały umiejętne zarządzanie ryzykiem oraz wspomaganie się rozwiązaniami bezpieczeństwa, które zadbają o użytkowników i infrastrukturę. Uczenie maszynowe odciąży natomiast pracowników i administratorów. Dzięki ArcSight User Group jest okazja dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Micro Focus z tego obszaru.

Zdaniem Dawida Banasiuka, Team Leadera – Networking & Security w Tech Data, zdecydowanie warto wziąć udział w tym wirtualnym szkoleniu, bo przybliży ono największe zagrożenia i wyzwania aktualnego roku, nowości w ArcSight oraz zastosowanie uczenia maszynowego w cyberbezpieczeństwie. Liderzy produktów i rozwiązań Micro Focus opowiedzą o najważniejszych możliwościach koniecznych do stworzenia udanej operacji bezpieczeństwa w nowoczesnym otoczeniu.

ArcSight ma długą historię ochrony wiodących przedsiębiorstw na świecie poprzez zapewnianie jasnych i kompleksowych informacji, które pomagają zmniejszyć naruszenia bezpieczeństwa. Wraz z nowoczesną transformacją cyfrową pojawiają się jednak nowe wyzwania i zagrożenia. W jaki sposób klienci zmniejszają złożoność w czasie eksplozji danych, skalują się w celu uwzględnienia globalnych zagrożeń i nowych wymagań aplikacji oraz zmniejszają koszt operacyjny dzięki większej wydajności, robiąc więcej przy mniejszym nakładzie pracy?

 Wiodące zagadnienia:

  • Plan i wizja operacji bezpieczeństwa
  • Największe zagrożenia i wyzwania roku 2020
  • ArcSight: Co nowego?
  • Uczenie Maszynowe w cyberbezpieczeństwie

Poznaj szczegółową agendę

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prowadzący

Michael Mychalczuk - Global Director Product Management, Security Operations; Emrah Alpa - Sr. Product Manager, ArcSight Global Content & Connectors; Cfir Homeri - Presales Consultant CEE, Security Operations; Janusz Sawicki - Security Sales Account Executive

Szczegóły

Data:
21/05/2020
Czas:
14:00 - 16:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Micro Focus

Inne

Producent
Micro Focus
Grupa docelowa
Klienci końcowi, Partnerzy biznesowi
Obszar
AI, Bezpieczeństwo, Cyberbezpieczeństwo, Uczenie maszynowe

Miejsce

Online